Uwielbiamy realizować Wasze marzenia – więc, gdy padł pomysł sesji w Bieszczadach od razu go pochwyciłyśmy. Co by nie było – sesja w górach była także naszym marzeniem. Obie bardzo góry kochamy, w naszych polskich Tatrach mamy kilka miejscówek, w których w przyszłości chcemy zrealizować sesje zdjęciowe.

To był nasz pierwszy raz w Bieszczadach, a zabrali nas w nie Wiola i Czarek, których skrót reportażu już Wam na stronie pokazywałyśmy. Jechałyśmy w nieznane – bo żadna z nas nie miała wcześniej okazji być w tych okolicach.

Kilka kadrów, które pokażemy Wam z tego miejsca było zrobionych na Bukowe Berdo – chociaż okolica była piękna, nie ukrywamy, że trafiłyśmy na trudne warunki – świeciło ostre słońce i wiał silny wiatr. Jako, że nocowaliśmy w Wetlinie ciężko było się wybrać na górę na wschód lub zachód słońca. Kilka spokojniejszych kadrów, gdzie w tle jest Smerek zrobiliśmy już na polanie blisko domków, w których nocowaliśmy. Mam dziwne wrażenie, że wrócimy w to miejsce – jak nie na sesję, to prywatnie, bo bardzo nas ujęło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here